Kamico

Wypełnij formularz zapytania


Kamico
02 listopada 2017
Nowe Egzotyczne materiały już w sprzedaży - Kamico

Nowe Egzotyczne materiały już w sprzedaży

Podążając za przyjętą ideą firma Kamico mocno koncentruje się na ciągłym rozwoju technologii a także stosowanych materiałów. Mając to na uwadze od początku listopada wprowadziliśmy do sprzedaży najnowsze, unikalne materiały, które dopiero co pojawiły się na światowych rynkach. Jeżeli szukają Państwo czegoś wyjątkowego, niepowtarzalnego to wierzymy, że materiały te spełnią Państwa oczekiwania. Serdecznie zapraszamy do naszej siedziby gdzie mogą Państwo zapoznać się z pełną kolekcją oferowanych przez Kamico kamieni.

18 października 2017
Nowa kolekcja spieków XL - Kamico

Nowa kolekcja spieków XL

Mając na uwadze nowe światowe trendy ekspozycja firmy Kamico, autoryzowanego wykonawcy spieków kwarcowych włoskiego producenta Laminam została powiększona o nową gamę kolorów w formacie XL. Materiały te zostały zaprezentowane na targach w Mediolanie, gdzie spotkały się z dużym zainteresowaniem i aprobatą. Zapraszamy do naszej siedziby, gdzie mogą Państwo na żywo zobaczyć nową kolekcję w pełnej okazałości.

10 października 2017
Boczarka do kamienia - Kamico

Boczarka do kamienia

Jest nam miło poinformować , że park technologiczny firmy Kamico powiększył się o kolejną nową maszynę, włoską boczkarkę do kamienia. Stawiając przede wszystkim na jakość wykonywanych zleceń nowa maszyna pozwoli nam w jeszcze lepiej i sprawniej realizować nasze cele.