Kamico

Wypełnij formularz zapytania


Kamico
Kamico
18 kwietnia 2019
Przerwa świąteczna 04.2019 - Kamico

Przerwa świąteczna 04.2019

Informujemy, że w związku ze zbliżającymi się świętami Wielkanocnymi firma Kamico będzie nieczynna w dniach 20.04.2019-22.04.2019.
Firma będzie także nieczynna w okresie 01.05.2019 - 05.05.2019.

22 lutego 2019
Nowa ekspozycja  - Kamico

Nowa ekspozycja

Miło nam poinformować , że nasza oferta spieków kwarcowych została powiększona o nowe kolekcje i kolory, które sa już wystawione na naszym placu ekspozycyjnym. Dzięki nawiązaniu współpracy z renomowanym producentem płyt wielkogabarytowych , włoską firmą FLORIM możemy Państwu zaproponować najnowsze , nieosiągalne dotąd wzory i kolory.

31 stycznia 2019
Florim - pełna gama produktów - Kamico

Florim - pełna gama produktów

Miło nam poinformować , że nasza firma zwiększyła swoja ofertę produkty całej grupy Florim. Obecnie możemy zaproponować Państwu ponad 7000 katalogowanych produktów ze wszystkich kolekcji: Flor Gres ,Rex, Casa Dolce Casa casamood, Cerim, Flor Gres outdoor oraz Florim Stone.

 

06 grudnia 2018
Nowe kolekcje spieków - Kamico

Nowe kolekcje spieków

Nowość na rynku polskim!!!
Najnowsze spieki od włoskiego produenta- firmy FLORIM.
Nowe , bogate wzornictwo, lepsze ceny!
Sprawdź ofertę.

 
 

27 lutego 2018
Wyróżnienie za najlepszy design - Kamico

Wyróżnienie za najlepszy design

  III edycja targów 4 Design Days
Niezmiernie miło jest nam poinformować, że nasze wspólne stoisko wraz z firmą A&K Kuchnie z Chrzanowa otrzymało wyróżnienie za najlepszy design stoiska wystawienniczego!!!

30 stycznia 2018
III edycja 4 DESIGN DAYS - Kamico

III edycja 4 DESIGN DAYS

Miło nam poinformować  o naszej obecności na III edycji 4 DESIGN DAYS. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska. Mamy dla Państwa przygotowanych moc atrakcji wraz z losowaniem cennych nagród. Szczegóły będzie można uzyskać bezpośrednio na naszym stoisku.

02 listopada 2017
Nowe Egzotyczne materiały już w sprzedaży - Kamico

Nowe Egzotyczne materiały już w sprzedaży

Podążając za przyjętą ideą firma Kamico mocno koncentruje się na ciągłym rozwoju technologii a także stosowanych materiałów. Mając to na uwadze od początku listopada wprowadziliśmy do sprzedaży najnowsze, unikalne materiały, które dopiero co pojawiły się na światowych rynkach. Jeżeli szukają Państwo czegoś wyjątkowego, niepowtarzalnego to wierzymy, że materiały te spełnią Państwa oczekiwania. Serdecznie zapraszamy do naszej siedziby gdzie mogą Państwo zapoznać się z pełną kolekcją oferowanych przez Kamico kamieni.
 

18 października 2017
Nowa kolekcja spieków XL - Kamico

Nowa kolekcja spieków XL

Mając na uwadze nowe światowe trendy ekspozycja firmy Kamico, autoryzowanego wykonawcy spieków kwarcowych włoskiego producenta Laminam została powiększona o nową gamę kolorów w formacie XL. Materiały te zostały zaprezentowane na targach w Mediolanie, gdzie spotkały się z dużym zainteresowaniem i aprobatą. Zapraszamy do naszej siedziby, gdzie mogą Państwo na żywo zobaczyć nową kolekcję w pełnej okazałości.
 

10 października 2017
Boczarka do kamienia - Kamico

Boczarka do kamienia

Jest nam miło poinformować , że park technologiczny firmy Kamico powiększył się o kolejną nową maszynę, włoską boczkarkę do kamienia. Stawiając przede wszystkim na jakość wykonywanych zleceń nowa maszyna pozwoli nam w jeszcze lepiej i sprawniej realizować nasze cele.